A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Na nasze krzesełka schodowe mogą dostać Państwo 95% dofinansowania! Więcej informacji udzielamy pod numerem infolinii 801 90 00 88.

Jeśli szukasz windy schodowej, którą pokonasz jeden bieg schodowy bez zakrętów po drodze, to krzesełka schodowe z torem prostym na pewno Cię zainteresują. Jeżdżą wzdłuż jednego odcinka szyny o długości dopasowanej do Twoich schodów, wykorzystując napęd akumulatorowy ładowany na przystankach.


Krzesełka schodowe z krętym torem jazdy projektujemy dla schodów zabiegowych, spiralnych i wszędzie tam, gdzie układ biegu schodowego różni się od linii prostej. Krzesełka schodowe po torze krzywoliniowym mogą mieć dowolny kształt, wygięcie i kąt nachylenia szyny napędowej, dzięki czemu zainstalujemy je w miejscach skomplikowanych z ograniczoną przestrzenią na parking.

Oferowane przez nas windy schodowe to produkty najwyższej klasy: eleganckie, wygodne, proste i bezpieczne w obsłudze oraz bezproblemowe w konserwacji. Umożliwiamy klientom personalizację wykonania urządzenia w dowolnym kolorze i materiale wykonania tapicerki tak, aby krzesełko schodowe idealnie komponowało się z otoczeniem. Na każdą windę schodową udzielamy 2-letniej gwarancji jakości.


Krzesełko schodowe HOME wewnętrzne

Krzesełko schodowe Home z szyną prostą


Krzesełko schodowe na szynie pojedynczej, przeznaczone do wewnętrznej instalacji na prostych ciągach biegów schodowych.

Krzesełko schodowe HOME zewnętrzne

Więcej informacji na temat zewnętrznej windy schodowej Home udzielą nasi konsultanci

 

Krzesełko schodowe na szynie pojedynczej, przeznaczone do zewnętrznej instalacji na prostych ciągach biegów schodowych.

Krzesełko schodowe ALFA

Krzesełko schodowe Alfa z torem krętym

 

Krzesełko schodowe na podwójnej szynie jezdnej, projektowane dla biegów schodowych z krętym torem jazdy i spocznikami.

Krzesełko schodowe FLOW

Schodowa winda dla seniorów Flow

 

Krzesełko schodowe na pojedynczej szynie jezdnej, projektowane dla biegów schodowych z prostym i krętym torem jazdy.

Krzesełko schodowe HAWLE

Domowa winda schodowa Hawle

 

 

Krzesełko schodowe na podwójnej szynie jezdnej, przeznaczone dla biegów schodowych z krętym torem jazdy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.