A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Na nasze krzesełka schodowe mogą dostać Państwo 95% dofinansowania! Więcej informacji udzielamy pod numerem 801 90 00 88.

Jeśli szukasz windy schodowej, którą pokonasz jeden bieg schodowy bez zakrętów po drodze to krzesełka schodowe z prostym torem na pewno Cię zainteresują. Jeżdżą wzdłuż jednego odcinka szyny o długości dopasowanej do Twoich schodów, wykorzystując napęd akumulatorowy ładowany na przystankach. Elegancko wykonane foteliki krzesełek schodowych zajmują minimalną przestrzeń na montaż, są bezpieczne i łatwe w codziennej obsłudze przez osoby starsze i dzieci, a przy tym wszystkim wysoce ergonomiczne. Sam montaż wykonujemy w ciągu jednego dnia bez żadnych prac budowalnych!

W kategorii wind schodowych z torem prostym znajdziecie Państwo krzesełka schodowe przeznaczone na schody wewnątrz budynku, jak i krzesełka do montażu na schodach zewnętrznych. Te drugie charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu korzystanie z nich możliwe jest przez cały czas, niezależnie od pory roku.

Krzesełko schodowe HOME wewnętrzne

Krzesełko schodowe HOME zewnętrzne

Na nasze krzesełka schodowe mogą dostać Państwo 95% dofinansowania! Więcej informacji udzielamy pod numerem 801 90 00 88.

Windy schodowe z krętym torem jazdy projektujemy dla schodów zabiegowych, spiralnych i wszędzie tam, gdzie układ biegu schodowego różni się od linii prostej. Krzesełka schodowe po torze krzywoliniowym mogą mieć dowolny kształt, wygięcie i kąt nachylenia szyny napędowej dzięki czemu zainstalujemy je w miejscach skomplikowanych z ograniczoną przestrzenią na parking.

Oferowane przez nas windy schodowe to produkty najwyższej klasy: eleganckie, wygodne, proste i bezpieczne w obsłudze oraz bezproblemowe w konserwacji. Umożliwiamy klientom personalizację wykonania urządzenia w dowolnym kolorze i materiale wykonania tapicerki tak, aby krzesełko schodowe idealnie komponowało się z otoczeniem. Na każdą windę schodową udzielamy 2-letniej gwarancji jakości.

Krzesełko schodowe ALFA

Krzesełko schodowe FLOW

Schodołazy (zwane również transporterami schodowymi) to synonim skuteczności i nowoczesności w dziedzinie likwidowania barier architektonicznych w postaci schodów. Barier, które każdego dnia napotykane są przez osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych (osoby niepełnosprawne, seniorzy).

Nowoczesna konstrukcja schodołazów przekłada się na ich funkcjonalność i niezawodność, dzięki którym z roku na rok zyskują na popularności. Generalnie dzielą się one na dwie podgrupy: schodołazy gąsienicowe i kroczące. W przypadku tych pierwszych pokonywanie schodów odbywa się przy pomocy gąsienic. Z kolei działanie schodołazów kroczące polega na tym, że użytkownik transportowany jest między kondygnacjami schodek po schodku.

W większości schodołazy wyposażone są w zewnętrzne akumulatory, co wyklucza występowanie sytuacji, w których urządzenia zatrzymują się w drodze między jednym piętrem a drugim.

Schodołaz gąsienicowy T09

Schodołaz – łatwe przemieszczanie po schodach

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.