A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Jeśli szukasz windy schodowej którą pokonasz jeden bieg schodowy bez zakrętów po drodze to krzesełka schodowe z prostym torem na pewno Cię zainteresują. Jeżdżą wzdłuż jednego odcinka szyny o długości dopasowanej do Twoich schodów, wykorzystując napęd akumulatorowy ładowany na przystankach. Elegancko wykonane foteliki krzesełek schodowych zajmują minimalną przestrzeń na montaż, są bezpieczne i łatwe w codziennej obsłudze przez osoby starsze i dzieci a przy tym wszystkim wysoce ergonomiczne. Sam montaż wykonujemy w ciągu jednego dnia bez żadnych prac budowalnych!

W kategorii wind schodowych z torem prostym znajdziecie Państwo krzesełka schodowe przeznaczone na schody wewnątrz budynku jak i krzesełka do montażu na schodach zewnętrznych. Te drugie charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu korzystanie z nich możliwe jest przez cały czas, niezależnie od pory roku.

Krzesełko schodowe HOME wersja wewnętrzna

Krzesełko schodowe HOME wersja zewnętrzna

Niwelowanie barier architektonicznych to niezwykle istotne zagadnienie, zwłaszcza w przypadku seniorów oraz osób niepełnosprawnych ruchowo. Odpowiedzią na tenże problem są windy dla niepełnosprawnych, dzięki którym przemieszczanie się między kondygnacjami budynku staje się znacząco łatwiejsze, a przy tym bezpieczne.

Dzięki windom przyschodowym osoby niepełnosprawne zyskują komfort niezależności, ponieważ korzystanie z większości tych urządzeń jest możliwe bez pomocy opiekunów, domowników lub innych osób.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo windy do pomieszczeń czy na zewnątrz budynków, każdy z oferowanych przez nas produktów jest połączeniem niezawodności, nowoczesności oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Windy schodowe są nieocenionym rozwiązaniem w dziedzinie urządzeń umożliwiających sprawne poruszanie się seniorów i osób o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Schodołazy (zwane również transporterami schodowymi) to synonim skuteczności i nowoczesności w dziedzinie likwidowania barier architektonicznych w postaci schodów. Barier, które każdego dnia napotykane są przez osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych (osoby niepełnosprawne, seniorzy).

Nowoczesna konstrukcja schodołazów przekłada się na ich funkcjonalność i niezawodność, dzięki którym z roku na rok zyskują na popularności. Generalnie dzielą się one na dwie podgrupy: schodołazy gąsienicowe i kroczące. W przypadku tych pierwszych pokonywanie schodów odbywa się przy pomocy gąsienic. Z kolei działanie schodołazów kroczące polega na tym, że użytkownik transportowany jest między kondygnacjami schodek po schodku.

W większości schodołazy wyposażone są w zewnętrzne akumulatory, co wyklucza występowanie sytuacji, w których urządzenia zatrzymują się w drodze między jednym piętrem a drugim.

Schodołaz gąsienicowy T09

Schodołaz – łatwe przemieszczanie po schodach

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.