A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych

Platformy schodowe instalujemy praktycznie wszędzie; zdjęcie po montażu w Kopalni Soli Wieliczka

 

Platformy schodowe wykorzystywane są przy likwidacji szeroko rozumianych barier architektonicznych, umożliwiają samodzielne pokonywanie schodów przez osoby na wózkach inwalidzkich. Instalacja platformy przyschodowej to najprostszy sposób na dostosowanie bloków i budynków sektora użyteczności publicznej dla potrzeb osób z problemami ruchowymi. To doskonała alternatywa w sytuacjach, gdy warunki zabudowy nie pozwalają na montaż tradycyjnej windy pionowej.

 

Podnośniki pionowe dla niepełnosprawnych

Małe platformy pionowe to doskonałe rozwiązanie na zapewnienie dostępu dla niepełnosprawnych mieszkańców bloków w których schody zewnętrzne są barierą architektoniczną

 

Platformy pionowe to małe windy dla niepełnosprawnych jednak w odróżnieniu od tradycyjnych wind ich montaż jest szybszy i znacznie tańszy. Instalowane są w miejscach, gdzie znaczna różnica poziomów uniemożliwia dostęp do budynku bądź jego poszczególnych kondygnacji dla osób z problemami ruchowymi. Platformy dla niepełnosprawnych instalujemy przy schodach zewnętrznych prowadzących do budynków, w duszach klatek schodowych, dostawiamy do balkonów osób prywatnych lub po prostu „doklejamy” do budynków w konstrukcji szybów samonośnych.

Schodołaz – łatwe przemieszczanie po schodach

Schodołaz STAIRMAX (schodołaz gąsienicowy)

 

Schodołazy (transportery schodowe) to urządzenia umożliwiające pokonywanie barier architektonicznych w postaci schodów. Są to urządzenia o nowoczesnych konstrukcjach, cieszące się coraz większą popularnością właśnie dzięki swej funkcjonalności. Schodołazy dzielą się na gąsienicowe i kroczące. Pierwsze wjeżdżają na schody dzięki gąsienicom, natomiast drugie pokonują przeszkodę poprzez wspinanie się schodek po schodku. Oby dwa rozwiązania pozwalają w prosty, wygodny i bezpieczny sposób transportować po schodach osoby niepełnosprawne i starsze.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.