A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Hawle to model krzesełka schodowego od niemieckiego producenta wind schodowych. Projektowane przez inżynierów stosujących najnowsze systemy komputerowe zdobyło zaufanie klientów z sektora prywatnego i publicznego na całym świecie.

 

Osobiste, innowacyjne, niezawodne


Niemiecki producent reklamuje swoje krzesełka schodowe jako osobiste, innowacyjne i niezawodne. Zacznijmy od tego, co kryje się za określeniem „osobiste”. Otóż inżynierowie z fabryki Hawle wyszli z założenia, że każdy dom jest wyjątkowy i takie powinny być foteliki – zindywidualizowane windy do Waszych schodów. Instalacja jest również wizualnie zaadaptowana, aby sprostać osobistym preferencjom użytkowników; kolor obicia tapicerki i kolor szyny jezdnej można dowolnie wybierać z bogatej palety kolorów RAL. Fioletowa tapicerka na srebrnej szynie? Dla windy schodowej Hawle to żaden problem.

 

Innowacja. Cóż ciekawego przyszykowali Niemcy względem mocnej konkurencji? Może to tylko slogan, którym w jakiś sposób chcą przyciągnąć uwagę klienta? Otóż krzesełko schodowe Hawle ma spory potencjał  można je zainstalować w bardzo stromych przejściach schodowych z kątem nachylenia aż do 75°! To najlepszy wybór na rynku, jeśli chodzi o spiralne biegi schodowe, które często spotykamy w domach prywatnych.

 

Niezawodność i precyzja wykonania to nie tylko cecha niemieckich samochodów, lecz także i wind schodowych. Przemyślane planowanie produktu z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości i elementy bezpieczeństwa bez kompromisów tylko potwierdzają klasę wind schodowych Hawle. Co ciekawe, krzesełko zainstalujemy również na zewnątrz budynków, bo jak zapewnia producent, elektronika i elementy wewnętrzne są dodatkowo zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. I tutaj należą się brawa, ponieważ windy schodowe Hawle to jedyne krzesełka z torem krzywoliniowym, które zainstalujemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz schodów.

 

Podsumowanie jest tak samo krótkie i zwięzłe jak opis producenta. Foteliki Hawle to windy schodowe najwyższej klasy, których nie potrzeba mocno reklamować – potwierdza to ich jakość i komfort codziennego użytkowania w każdych możliwych warunkach.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.