A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

 

Jaka winda schodowa będzie pasować do moich schodów?

Decyzja została podjęta – czas zainstalować windę na schody i zapomnieć o problemach codziennej wspinaczki. Jakie kroki należy teraz poczynić? Trzeba zastanowić się jaki rodzaj toru krzesełka przyschodowego będzie pasować do naszych schodów – czy będzie to winda schodowa z torem prostym „góra-dół” a może tor krzywoliniowy z zakrętem na parkowanie? Na tym etapie z pomocą przychodzi nasz inżynier sprzedaży, który przyjeżdża do Państwa i dzieli się swoją wiedzą, pomagając dobrać najlepsze rozwiązanie na Waszych schodach. Podczas wizji zbieramy wymiar schodów i tworzymy wstępny szkic sytuacyjny. Omawiana jest także kwestia doprowadzenia zasilania.

 

Wizja lokalna i co dalej?

Po konsultacji naszego przedstawiciela dostaną Państwo ofertę na wyposażenie schodów w krzesełko przyschodowe, którego tor jazdy, zakręty i parkowanie będą dopasowane pod wymiar. Na tym etapie dostarczamy także katalogi i niezbędne materiały przy wyborze opcji wykończenia. Są to np. kolor tapicerki i siedziska, ilość pilotów sterowania bezprzewodowego, automatyczna funkcja obrotu siedziska przy wysiadaniu.

 

Przedstawienie projektu i akceptacja klienta

Zaczynamy proces produkcji, który zaczyna się od stworzenia projektu dla klienta. Zajmują się nim nasi doświadczeni projektanci w programie projektowym AutoCAD. Gotowy plan schodów z wrysowaną windą schodową jest przedstawiany klientowi w celu akceptacji i rozpoczęcia produkcji.

 

Czas na produkcję

Ile trwa produkcja? Zazwyczaj są to 4 tygodnie. W tym okresie nasz przedstawiciel jest w ciągłym kontakcie z Państwem i informuje o procesie produkcyjnym. Gdy winda schodowa jest już wyprodukowana umawiamy się na dogodny dzień instalacji.

 

Instalacja windy schodowej

Sam montaż jest bezinwazyjny bez wcześniejszych prac architektoniczno-budowlanych. To znaczy, że nie będziemy w żaden sposób przerabiać schodów bądź naruszać ich konstrukcji. Szyna, po której jeździ fotelik montowana jest na małych wspornikach do stopni schodowych w dyskretny sposób. Instalacja krzesełka przyschodowego trwa jeden dzień.

Winda schodowa zainstalowana, czas na jazdę! :-)

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.