A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

„Wiodąca na rynku winda schodowa dla schodów zakrzywionych” – tak brytyjski producent przedstawia swoje windy schodowe. W tym wpisie bierzemy na tapetę lidera rynku i bez taryfy ulgowej analizujemy charakterystykę fotelików schodowych Flow.


Funkcjonalność, wygoda i najwyższa jakość wykonania

 

Porównując wygląd krzesełek schodowych Flow z innymi już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że foteliki produkowane przez brytyjską firmę Access Bdd są dziełem sztuki. I w taki właśnie sposób podchodzą do tematu dostępności specjaliści z Anglii. Krzesełka schodowe zapewniają dostępność na schodach w Twoim domu, zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół i element wyposażenia tak, aby użytkownik mógł odczuć niesamowity komfort jazdy. Nie ma miejsca na wersję standard, najważniejszy jesteś Ty i Twoje potrzeby więc potrzebujesz inteligentnego krzesła na miarę premium.


Pojedyncza szyna samobieżna wyposażona w technologię ASL

 

Nie pozostając gołosłownym przy zachwalaniu zaczynamy od napędu – jednostka poruszająca się po pojedynczej szynie wyposażonej w mechanizm zębatkowy. Patrząc na sposób w jaki wjeżdża i zjeżdża winda schodowa można odnieść wrażenie, że krzesełko nie jeździ a płynie po szynie. Urządzenie jest bardzo ciche i dyskretnie pracujące. Zastosowana technologia ASL - Advanced Swivel and Leveling (Zaawansowany Obrót i Wyrównywanie) automatycznie obraca krzesełko z perfekcyjnym wyrównaniem poziomu podczas jazdy. Przy rotacji użytkownik pozostaje w najbezpieczniejszej i najbardziej komfortowej pozycji. Żaden inny producent nie może pochwalić się taką opcją.


Najlepsze w zakrętach, ciasnych przestrzeniach i tam gdzie decydują niuanse

 

Nawet w przypadkach wąskiego biegu i schodów o dużym kącie nachylenia, krzesełko przyschodowe Flow może być zainstalowane jak najbliżej stopnicy zarówno po wewnętrznej i zewnętrznej stronie klatki schodowej. W ten sposób winda będzie mniej widoczna, udostępniając więcej przestrzeni dla pozostałych osób chcących skorzystać ze schodów. Minimalna szerokość biegu na którym zainstalujemy windy schodowe to jedyne 610 mm przy maksymalnym nachyleniu biegu do kąta 70⁰. To prawdziwy nokaut dla konkurencji.

 

30 lat doświadczenia na rynku, nagrody od ELEVATOR WORD i wiele więcej

 

Można dalej rozpisywać się na temat Flow od Access Bdd ale też przyjrzeć bliżej firmie i jej pozycji na rynku. Obecna od 30 lat sukcesywnie rozwija swoje produkty i wprowadza innowacje z działem R&D. Renoma produktów spod marki i uznanie klientów na całym świecie przekładają się na liczne nagrody wśród których można znaleźć te najbardziej prestiżowe przyznawane przez magazyn ELEVATOR WORD.

 

W windach schodowych Flow nie widzimy żadnej ściemy a jedynie kwintesencję pracy wykonywanej przez Access. To mercedes na rynku wind schodowych. Jesteśmy dumni mogąc być bezpośrednim, autoryzowanym dystrybutorem tych produktów w Polsce.Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.