A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Nowe siedzisko w windach Platinum HD

Winda schodowa Platyna HD z nowym siedziskiem Ergo Seat


Platyna HD to pierwsza winda schodowa produkcji brytyjskiej o zwiększonym udźwigu 160 kg. Bariatryczne siedzisko Ergo HD wszystkie funkcje standardowego siedziska Ergo, ale o zwiększonej pojemności wagowej. Wielkość, kształt i estetyka są identyczne jak w standardowym modelu a wszystkie mechanizmu nośne sprytnie ukryte w podwoziu.

Winda schodowa Acorn Out dla seniora w Czeladzi

Do krzesełka dołączany jest pokrowiec


Schodowe windy zapewniają dostęp do większej przestrzeni w domu. Wersje zewnętrzne wind to całoroczne rozwiązanie dla tarasu, ogrodu. Na załączonych zdjęciach relacja po montażu windy schodowej Acorn Out w Czeladzi.

Winda schodowa Platyna CU w Mielcu

Schodowa winda Platyna CU -zakręt 90°

 

Prezentujemy Państwu zdjęcia wykonane podczas instalacji krzesełka schodowego w miejscowości Mielec.

Nowe siedzisko w krzesełkach ACORN

Nowe krzesełko ACORN IN, bieg prosty schodów.

 

Mając na uwadze ciągłe ulepszanie swoich produktów i pozostanie na czele branży wind schodowych ACORN z przyjemnością przekazuje nam i Państwu wiadomości o uruchomieniu produkcji nowych siedzisk w swoich krzesełkach!

Winda schodowa ACORN IN w 48 h z montażem !!!

Winda dla seniora ACORN IN

 

Potrzebujecie Państwo windę i to natychmiast?! Zrobimy to!! W 48h od zamówienia zamontujemy kompletne, nowe urządzenie! Gwarantujemy profesjonalny montaż, szybki serwis a na życzenie usługę konserwacji.

Krzesełka przyschodowe montujemy od 2003 roku. Z naszych urządzeń typu winda schodowa, korzysta już ponad dwieście osób. Na czym polega fachowy montaż? Po pierwsze wiedza. Jesteśmy przeszkoleni przez producentów, np. Acorn Mobility Services Ltd z Anglii. Po drugie doświadczeni montażyści. Nasi pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem w montażu i serwisie różnego rodzaju wind i dźwigów. Posiadają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do konserwacji tego typu urządzeń. Co jeszcze? Części zamienne. Posiadamy na stanie większość części zamiennych potrzebnych do szybkiego serwisu!

Cena urządzenia wraz z montażem to 9 900,00! Za drogo? Proszę zaproponować Państwa cenę. Lubimy negocjacje cenowe!

Używane urządzenia! NIE! NIE! NIE! Bo różnica cenowa między naszym nowym produktem a używanym jest już niewielka. Otrzymujecie Państwo produkt nowy, a więc i czysty, nieskażony. Wiecie, że nikt na nim nie siedział.

Zachęcamy do zakupu!!!

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.