A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Schodołazy gąsienicowe w ofercie Windy Dla Seniora!

Schodołaz gąsienicowy T09 dla osób na wózkach inwalidzkich z dużymi tylnymi kołami

Poszerzamy swoją ofertę o schodołazy gąsienicowe włoskiego producenta. Model o nazwie T09 to mobilny schodołaz gąsienicowy do transportu po schodach osób na wózkach inwalidzkich z dużymi tylnymi kołami. Dzięki zastosowaniu schodołazów możemy pokonać utrudnienia - schody występujące w budynku lub jego otoczeniu, uniemożliwiające swobodny ruch osobom niepełnosprawnym.

Winda schodowa Platyna Cu - Bielsko Biała/ Stairlift Platyna CU in Bielsko Biała

Joystick sterowania windą schodową Platyna CU/Steering joystick of stairlift platyna CU


Zdjęcia po montażu windy schodowej Platya CU. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Krzesełko przyschodowe w Czeladzi/Stairlift in Czeladź

Widok na tor krzesełka -windy schodowej Platyna CU/A view of curved track stairlift Platinum CU


Przedstawiamy Państwu zdjęcia po montażu schodowej windy Paltyna CU. Krzesełko przyschodowe pomaga starszej osobie w codziennej wpinaczce po schodach w swoim domu.

Winda schodowa ACORN IN w Częstochowie/Stairlift ACORN IN in Częstochowa

Winda schodowa ACORN IN w Częstochowie/ Stairlift ACORN IN in Częstochowa


Przedstawiamy Państwu kolejną relację po montażu wewnętrznej windy schodowej ACORN IN, dla osoby prywatnej w Częstochowie.
We would like to share our next installation - straight stairlift ACORN IN for private person in Częstochowa.

Nowe siedzisko w windach Platinum HD

Winda schodowa Platyna HD z nowym siedziskiem Ergo Seat


Platyna HD to pierwsza winda schodowa produkcji brytyjskiej o zwiększonym udźwigu 160 kg. Bariatryczne siedzisko Ergo HD wszystkie funkcje standardowego siedziska Ergo, ale o zwiększonej pojemności wagowej. Wielkość, kształt i estetyka są identyczne jak w standardowym modelu a wszystkie mechanizmu nośne sprytnie ukryte w podwoziu.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.