A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Nowa winda schodowa w ofercie!

Winda schodowa PLUS - obrót na górnym przystanku za pomocą dźwigni pod siedziskiem

 

 

Windy schodowe ALFA to krzesełka dźwigowe które projektować będziemy dla torów krzywoliniowych z zakrętami.

Windy schodowe - czy wiesz że..

Pierwsza winda schodowa - Inclin-ator

W 1920 roku C.C. Crispen - przedsiębiorca z Pensylwani stworzył sposób, by pomóc swojemu schorowanemu przyjacielowi w pokonywaniu schodów między piętrami. Ideą było stworzenie siedzenia, które wspinałoby się po schodach. Było to zwykłe krzesełko podłączone do szyny prowadzonej wzdłuż schodów. Krzesełko wyposażone w małe koła lub rolki poruszane było za pomocą łańcucha lub linki. Jako inżynier - samouk C.C. Crispen zbudował pierwszy prototyp windy schodowej którą nazwał "Inclin-ator".

Windy rekondycjonowane w ofercie Windy Dla Seniora!

Winda schodowa

Szanowni Państwo,
W swojej ofercie chcielibyśmy zaproponować Państwu windy rekondycjonowane w cenie 6800,00 zł brutto (8% VAT dla osoby fizycznej).

Czym są windy rekondycjonowane? To używane krzesełka dźwigowe, w których wymieniona została tapicerka i materiały eksploatacyjne. Szyna została dokładnie oczyszczona a całość objęta gwarancją serwisową. Cena rekondycjonowanej windy podlega negocjacji! Czekamy na konkretne propozycje!

Schodołazy gąsienicowe w ofercie Windy Dla Seniora!

Schodołaz gąsienicowy T09 dla osób na wózkach inwalidzkich z dużymi tylnymi kołami

Poszerzamy swoją ofertę o schodołazy gąsienicowe włoskiego producenta. Model o nazwie T09 to mobilny schodołaz gąsienicowy do transportu po schodach osób na wózkach inwalidzkich z dużymi tylnymi kołami. Dzięki zastosowaniu schodołazów możemy pokonać utrudnienia - schody występujące w budynku lub jego otoczeniu, uniemożliwiające swobodny ruch osobom niepełnosprawnym.

Winda schodowa Platyna Cu - Bielsko Biała/ Stairlift Platyna CU in Bielsko Biała

Widok na windę schodową platyna Cu na dolnym parkingu/A view of stairlift Platyna Cu on lower landing


Zdjęcia po montażu windy schodowej Platya CU. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.