A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Pan Jerzy i jego winda schodowa ALFA

Pan Jerzy i jego winda schodowa ALFA

Wspinaczka po schodach niczym wejście na Mount Everest? Dla osób młodych i sprawnych fizycznie porównanie to może wydawać się jako wyolbrzymienie lecz nie dla osób starszych. Codzienna wędrówka po schodach kilka razy dziennie może dać się  we znaki seniorom, narażając ich na niebezpieczeństwo upadku. Dzięki instalacji windy schodowej bolączka pokonywania schodów o własnych siłach  znika raz na zawsze. Przekonał się o tym Pan Jerzy, u którego zainstalowaliśmy windę schodową ALFA.

Dom ber barier - montaż platformy i windy schodowej

Winda schodowa Platyna oraz platforma przyschodowa połączyły górną i dolną kondygnację w domu

 

 

Niezmiernie miło jest pomagać nam przy likwidacji barier architektonicznych i przywracać osobom niepełnosprawnym pełną niezależność we własnym domu. Tak też właśnie było w Olkuszu, gdzie pomogliśmy osobie prywatnej w montażu platformy przyschodowej oraz windy schodowej.

Nowa winda schodowa w ofercie!

Winda schodowa PLUS - obrót na górnym przystanku za pomocą dźwigni pod siedziskiem

 

 

Windy schodowe ALFA to krzesełka dźwigowe które projektować będziemy dla torów krzywoliniowych z zakrętami.

Windy schodowe - czy wiesz że..

Pierwsza winda schodowa - Inclin-ator

W 1920 roku C.C. Crispen - przedsiębiorca z Pensylwani stworzył sposób, by pomóc swojemu schorowanemu przyjacielowi w pokonywaniu schodów między piętrami. Ideą było stworzenie siedzenia, które wspinałoby się po schodach. Było to zwykłe krzesełko podłączone do szyny prowadzonej wzdłuż schodów. Krzesełko wyposażone w małe koła lub rolki poruszane było za pomocą łańcucha lub linki. Jako inżynier - samouk C.C. Crispen zbudował pierwszy prototyp windy schodowej którą nazwał "Inclin-ator".

Windy rekondycjonowane w ofercie Windy Dla Seniora!

Winda schodowa

Szanowni Państwo,
W swojej ofercie chcielibyśmy zaproponować Państwu windy rekondycjonowane w cenie 6800,00 zł brutto (8% VAT dla osoby fizycznej).

Czym są windy rekondycjonowane? To używane krzesełka dźwigowe, w których wymieniona została tapicerka i materiały eksploatacyjne. Szyna została dokładnie oczyszczona a całość objęta gwarancją serwisową. Cena rekondycjonowanej windy podlega negocjacji! Czekamy na konkretne propozycje!

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.