A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Zmiany w PFRON. Już niedługo złożysz wniosek przez internet

PFRON

Nadchodzą zmiany w PFRON a dokładniej w sposobie składania wniosków o dofinansowanie. Osoby z niepełnosprawnością nie będą musiały odwiedzać urzędów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (MOPS) bądź Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR).

Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 Lift Plus PL

 
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

życzy Zespół Lift Plus PL


Innowacyjna technologia rzeczywistości mieszanej w projektowaniu wind schodowych

Projektowanie windy schodowej za pomocą rzeczywistości mieszanej

Rozwiązanie rzeczywistości mieszanej to nadejście rewolucji, która ułatwi szybsze projektowanie i podejmowanie decyzji a przy tym skróci czas oczekiwania na dostawę nawet 4-krotnie! Innowacja została zaprezentowana podczas międzynarodowych targów rehabilitacyjnych Rehacare w Dusseldorfie. Mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu z obsługi i przeprowadzania pomiarów za pomocą systemu HoloLens co było niesamowitym doświadczeniem. Niecierpliwie czekamy na możliwość użycia go przy projektowaniu Waszych wind schodowych

Rozpoczęcie własnej produkcji wind dla niepełnosprawnych - JURA 14.10

Winda dla niepełnosprawnych naszej produkcji JURA 14.10 produkcji Lift Plus PL!!!


Windy dla seniorów to jedna z wielu naszych specjalizacji w zakresie likwidacji barier architektonicznych. Instalując elektryczną windę schodową zapewniamy Wam bezpieczeństwo i dom bez barier. Jest to sprawdzone rozwiązanie dla osób starszych oraz osób z problemami ruchowymi, których sprawność uniemożliwia na swobodne wchodzenie i schodzenie po schodach.

Windy dla niepełnosprawnych i platformy przyschodowe to urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych, dla których likwidujemy bariery architektoniczne związane z różnicą wysokości między kondygnacjami budynku. Po ponad 15 latach doświadczenia w zakresie instalacji tych urządzeń podejmujemy się kolejnego wyzwania.


Krzesełka schodowe HOME w promocyjnej cenie od 8899 zł!

Krzesełko schodowe HOMEZamów nowe krzesełko schodowe z montażem w najniższej cenie na rynku! Kliknij po więcej informacji i kontakt z naszym przedstawicielem.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.