A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Schodołazy (transportery schodowe) to urządzenia umożliwiające pokonywanie barier architektonicznych w postaci schodów. Są to urządzenia o nowoczesnych konstrukcjach, cieszące się coraz większą popularnością właśnie dzięki swej funkcjonalności. Schodołazy dzielą się na gąsienicowe i kroczące. Pierwsze wjeżdżają na schody dzięki gąsienicom, natomiast drugie pokonują przeszkodę poprzez wspinanie się schodek po schodku. Oby dwa rozwiązania pozwalają w prosty, wygodny i bezpieczny sposób transportować po schodach osoby niepełnosprawne i starsze.

 

Schodołazy gąsienicowe

 

Schodołaz T09

Schodołaz T09 jest urządzeniem komfortowym, a także bezpiecznym w użytkowaniu. Przeznaczony do transportu po schodach osób korzystających z wózków inwalidzkich wyposażonych w duże tylne koła i rączki do pchania. Stosuje się go na schodach z prostokątnymi bądź kwadratowymi spocznikami, także na schodach prostych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Schodołaz wyposażony jest w wewnętrzną ładowarkę oraz elektroniczny wskaźnik nachylenia schodów.

 

Schodołaz Climber 1

– transporter schodowy pozwalający osobom korzystającym z wózków inwalidzkich przemieszczać się w górę i w dół po schodach, korzystając z pomocy innej osoby. Jest wysoce użyteczny, solidnie wykonany, niezawodny. Wyposażony w niezwykle zaawansowany system bezpieczeństwa. Dzięki sterowanej elektrycznie części silnika nie zachodzi ryzyko zatrzymania bez energii w połowie drogi po schodach.

 

Schodołaz Stairmax

– jest jedynym a świecie schodołazem pozwalającym osobie na wózku na samodzielne poruszanie się po schodach. Osoba niepełnosprawna w pełni samodzielnie obsługuje urządzenie, dlatego schodołaz jest przeznaczony dla osób, które są w dużym stopniu sprawne – dobrze poruszają się na wózku, a przede wszystkim mają sprawne ręce oraz tułów.


Schodołazy kroczące

 

Schodołaz Scalacombi Eco

– urządzenie do pokonywania schodów, idealne dla tych osób, których sprawność ruchowa jest ograniczona częściowo lub okresowo. Są przystosowane do pokonywania bardzo wąskich schodów, kręconych, czy o kącie nachylenia 55 stopni.

 

Schodołaz Jack

– transporter do pokonywania każdego rodzaju schodów, w obu kierunkach jazdy. Ma za zadanie sprawić, aby codzienne czynności stały się praktycznymi i łatwymi. Schodołaz nie potrzebuje dużo przestrzeni, dobrze sprawuje się w ciasnych miejscach o ograniczonym polu manewrowania.

 

Schodołaz Liftkar Uni

– dzięki temu urządzeniu możliwy jest transport każdego rodzaju wózka inwalidzkiego. Na schodołaz można bez problemu najechać tyłem wózka. Liftkar Uni posiada łatwo regulowany zagłówek, tak aby pasował wszystkim korzystającym. Sprawdza się w sytuacjach, gdzie jest mało miejsca na transport oraz składowanie.

 

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.