A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Dzisiejszą recenzję poświęcamy na prezentację krzesełek schodowych Alfa. Przyjrzymy się bliżej tym czeskim windom schodowym i poszukamy odpowiedzi dlaczego Alfa jest mistrzem najniższej ceny. Zapraszamy do czytania.


Po sukcesie platform Delta i Omega przychodzi czas na windę schodową Alfa

Do czeskiej rodziny urządzeń dźwigowych krzesełka Alfa dołączyły dosyć niedawno, bo na początku 2015 roku. Wcześniej, czeski producent firma ALTECH spol. s r.o., skupiał się nad flagowymi urządzeniami do transportu osób o ograniczonej mobilności, których jakość i funkcjonalność została doceniona na całym świecie; od Brazylii po Hong Kong. Mowa jest oczywiście o platformach schodowych Delta i Omega. Czesi poszli za ciosem i zaczęli prace nad prototypem dźwigowych fotelików schodowych które trwały prawie 2 lata.


Krzywoliniowa (nie)doskonałość

Pierwsze krzesełka przyschodowe Alfa, w porównaniu do konkurencji wyglądały dosyć skromnie i prosto. Dla klientów o najwyższych wymaganiach nie miały argumentów by postawić je w tej samej kategorii z prestiżowymi windami schodowymi obecnymi na rynku. Ale nie taki był cel producenta. Największym atutem krzesełek schodowych miał być fundament jakości i niezawodności na podstawie których urządzenie będzie udoskonalane w przyszłości.


Standard, Premium Exclusive

Kwestią czasu było, aż Alfa z brzydkiego kaczątka zmieni się w ładny fotelik schodowy, który instalować będziemy w domach seniorów, domach prywatnych i wszędzie tam, gdzie schody uniemożliwiają bezpieczne i samodzielne wchodzenie osób z problemami ruchowymi. Co prawda do pięknego łabędzia brakuje mu jeszcze trochę, ale weźmy pod uwagę, że to dopiero 3 lata od rozpoczęcia produkcji a już doczekaliśmy się wyposażenia w wersji premium. Podczas ostatniego szkolenia w Czechach dowiedzieliśmy się, że Alfa doczeka się również wersji exclusive.


Schodowa winda bez kompromisów

Stając przed decyzją wyboru windy na schody w formie krzesełka schodowego propozycja czeskiego producenta ma już mocne argumenty by konkurować z rywalami. Zaletami są niewątpliwie: niezawodny napęd zębatkowy, zastosowanie sprawdzonych komponentów najwyższej jakości, niskie koszty codziennej eksploatacji oraz rosnące grono zadowolonych klientów. Ponadto czeska produkcja bez outsourcingu gwarantuje szybki dostęp do serwisu, części zamiennych i pomocy autoryzowanego dystrybutora w kraju klienta.  Choć początkowo foteliki nie zachwycały swoim designem tak teraz nie mają już tych kompleksów, to naprawdę eleganckie i wygodne krzesełka. Na koniec zostaje ostatnie pytanie – czy Alfa rzeczywiście jest mistrzem najniższej ceny? By się o tym przekonać zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przygotują dla Państwa wyceny z porównaniem poszczególnych produktów tak, abyście i Wy mogli się o tym przekonać!

 

 

Informacje o windzie schodowej Alfa znajdą Państwo również na stronie producenta https://www.altech.cz/ , którego oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest nasza firma.

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.