A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Podnośniki i windy dla osób niepełnosprawnych i z problemami ruchowymi występują w wielu typach i rozmiarach, w zależności od ich przeznaczenia oraz miejsca, w którym będą zainstalowane na stałe lub chwilowo. Dostawcy usług muszą stawić czoła licznym wyzwaniom w codziennym transporcie osób potrzebujących bezpiecznego urządzenia do przemieszczania w samodzielny sposób lub z pomocą opiekuna. Podnośnik pacjenta jest często wymagany, gdy zachodzi potrzeba transferu pomiędzy różnymi pomieszczeniami na przykład z krzesła na łóżko, do wanny lub na toaletkę. Wybór systemu zaprojektowanego dla opiekuna i pacjenta ma kluczowe znaczenie.

 

Winda schodowa to urządzenie mechaniczne, służące do podnoszenia osób i wózków w górę i w dół schodów. Na rynku urządzeń dźwigowych można spotkać szeroki zakres wind schodowych, przeznaczonych do różnych potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami. Mogą być montowane praktycznie na każdym biegu schodowym, bez względu na jego długość. Niezależnie od tego, czy klatka jest spiralna lub prosta, technologia projektowania wind schodowych umożliwia ich montaż nawet w najtrudniejszych warunkach. Standardowo instalujemy je z przeznaczeniem użycia wewnątrz budynków, jednak często zdarzają się sytuacje, w których projekt obejmuje windę schodową używaną w warunkach zewnętrznych. Te elektrycznie sterowane urządzenia są bardzo łatwe w codziennym użytkowaniu i dostępne w niedrogiej cenie. Windy schodowe są znane pod wieloma określeniami jak, chociażby szybowce schodowe, platformy schodowe, schodowe krzesła lub krzesła schodowe. W delikatny i bezpieczny sposób niosą osoby niepełnosprawne lub osoby starsze po schodach. Upewnijcie się, że krzesła schodowe mogą obracać się na górnym podeście przodem do schodów, aby zapewnić pewne i bezpieczne wysiadanie. Jeśli krzesło schodowe dostarczone jest z pilotami zdalnego sterowania, to pomogą one w sytuacji, gdyby osoba nie mogła samodzielnie obsługiwać elementów sterujących – joysticka. W ofercie Jurajskiej Fabryki Wind Lift Plus mamy dla Państwa windy schodowe najwyższych standardów, instalowanych na całym świecie.

 

Generalnie są dwa typy krzeseł schodowych – stojące windy schodowe z platformą i siedzące windy schodowe wyposażone w fotelik. Stojące krzesła schodowe używane są przez osoby, które nie mają problemów ze staniem lub chodzeniem, ale są niezdolni, lub doświadczają dużych trudności przy zginaniu nóg. Ten typ krzeseł nie wymaga dużej przestrzeni na montaż i dlatego mogą być używane z łatwością w wąskich przestrzeniach. Wersje siedzące krzeseł schodowych są najczęściej spotykane i instalowane dla osób, które mają problemy ze staniem przez dłuższy czas lub są całkowicie niepełnosprawne i nie mogą w ogóle stać, ale również dla osób, dla których codzienna wspinaczka jest coraz bardziej uciążliwa i przez to narażająca na niebezpieczeństwo upadku z dużej wysokości. Producenci siedzących krzeseł schodowych prześcigają się, wprowadzając coraz nowsze technologie i wersje wyposażenia, dzięki czemu klienci mogą wybierać kolor i obicie tapicerki, kształt szyny jezdnej, rodzaj parkowania lub automatyczny obrót siedziska. Warto rozważyć montaż krzeseł schodowych i stworzyć dom bez barier dla siebie i swoich bliskich; dom, który dzisiaj i jutro będzie bezpiecznym azylem dla całej rodziny.

 

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.