A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Urządzenia dźwigowe jak windy schodowe pomagają w zapewnieniu lepszej jakości życia dla osób starszych, umożliwiając im dłuższe i niezależne życie w swoich własnych domach. Proces projektowania i dostawy windy schodowej jest jednak złożony i czasochłonny a główną przyczyną są odmienne klatki schodowe które różnią się długością biegów, kątem nachylenia czy rodzajem zakrętów. Dlatego każda winda schodowa musi być projektem niestandardowym, dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Żyjemy w czasach natychmiastowości w której klienci chcą mieć szybko dostarczony produkt co oznacza że czas jest najważniejszy. Zdajemy sobie również sprawę że należy poprawić planowanie mobilności w domach. Dlatego integracja rozwiązań w zakresie rozwiązań mobilności musi być potraktowana priorytetowo.

W nawiązaniu do powyższych powstaje technologia HoloLens, która wyraźnie skróci czas oczekiwania na dostawę i montaż windy schodowej. Jest to system pomiarowy za pomocą którego klient będzie mógł zobaczyć w jaki sposób zainstalujemy windę schodową w jego domu. Pojedyncza wizyta naszego inżyniera sprzedaży wystarczy aby dokonać pomiaru, przedstawić wizualizację toru jazdy krzesełka, skonfigurować wykończenie (np. kolor toru jazdy lub tapicerki) i wyliczyć cenę.


Rozwiązanie rzeczywistości mieszanej to nadejście rewolucji, która ułatwi szybsze projektowanie i podejmowanie decyzji a przy tym skróci czas oczekiwania na dostawę nawet 4-krotnie!


Innowacja została zaprezentowana podczas międzynarodowych targów rehabilitacyjnych Rehacare w Dusseldorfie. Mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniu z obsługi i przeprowadzania pomiarów za pomocą systemu HoloLens co było niesamowitym doświadczeniem.

Niecierpliwie czekamy na możliwość użycia go przy projektowaniu Waszych wind schodowych

Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.