A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
*opłata jak za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych

Bariery architektoniczne spotykają osoby z problemami ruchowymi na każdym kroku. Największym problemem są schody, z których codziennie korzystają w domach, blokach i budynkach sektora administracji publicznych. Również schody zewnętrzne stanowią barierę nie do pokonania bez pomocy urządzeń wspomagających. Czy krzesełkowe windy schodowe mogą być przeznaczone do korzystania w zewnętrznych warunkach? Tak, lecz należy pamiętać o podstawowych obowiązkach przy codziennej eksploatacji.


Pokrowiec do przechowywania

Zewnętrzne krzesła schodowe przeznaczone są do instalacji przy schodach wejściowych, schodach tarasowych czy wyjściu ogrodowym. Ze względu na fakt, iż są wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, niezbędny jest pokrowiec ochronny, zakładany na krzesełko, gdy nie jest w użyciu. Pokrowiec chroni urządzenie nie tylko przed opadami atmosferycznymi, ale również działaniem promieni słonecznych niekorzystnie wpływających na tapicerkę i elementy z tworzywa sztucznego.


Zabezpieczenie elektroniki i elementów sterujących

Cały układ elektroniczny w jednostce napędowej fotelika oraz włącznik główny i akumulatory powinny być dodatkowo zaizolowane przed szkodliwymi skutkami wnikania niebezpiecznych elementów do wnętrza obudowy. Stopień ochrony zapewnianej przez obudowę urządzenia elektrycznego określa kod IP. Dodatkowo, ze względu na różny zakres temperatury zewnętrznej, elementy te powinny być odporne na działanie wysokich i niskich temperatur zewnętrznych.


Regularna konserwacja

Niezbędna czynność, dzięki której wydłużycie Państwo żywot i niezawodność swojego krzesełka schodowego. Regularna konserwacja to nie tylko obowiązek, ale i konieczność - wykonywanie konserwacji z poświadczeniem w dzienniku jest warunkiem zachowania gwarancji producenta! Na szczęście konserwacja krzesełek przyschodowych jest prosta i nienarażająca użytkownika na duży wydatek. Optymalnym okresem przeprowadzania konserwacji w miejscach prywatnych to 3 miesiące; w budynkach, w których krzesełka schodowe są ogólnodostępne, wymaga się okresowej konserwacji co 30 dni.


Prosze do mnie zadzwonic

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków telekomunikacyjnych (rozmowa telefoniczna, sms) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001.Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Formularz kontaktu

W dni wolne od pracy, weekendy i święta prosimy o wiadmość przez formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomoc...Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.Wyrażam zgodę na przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) informacji handlowych dotyczących produktów lub usług przez LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą we Wrzosowej, przy ul. Strażacka 33, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.